Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nő létemre nagyon erős a...

Nő létemre nagyon erős a szörzetem, már több éve gyantáztatom de semmit sem javult. Ilyen panasszal fordulhatok a nőgyógyászomhoz? (21/L)

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 10:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg a nődoki kérhet kb. 10 hormont, az endodoki meg 30-at.
2014. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
tudom, de így van. amikor nekem beindult a tejcsorgásom és a prolaktinom a normál tartományon belül volt, közölte hogy fogalma sincs hogy miért van. ennyit a nőgyógyászokról akik értenek az endokrinológiához.
2014. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nőgyógyász szakterülete,de endokrinológushoz NEM LEHET BEUTALÓ NÉLKÜL BEESNI! Sőt.általában már úgy kérik,hogy a beteg vigyen magával laboreredményeket (hormon is),amit csak szakorvos adhat háziorvos nem! A hormonvizsgálatok vérből történnek egyszerű vérvételből. Ettől nem parázz!
2014. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, rendszeres a menstruációm, nem szedek táplálékkiegészítőket és fogamzásgátlót sem. Serdülőkorom után kezdődött ez a probléma, s ezért kezdtem el gyantáztatni. A kozmetikusom hívta fel a figyelmem, hogy nem találkozott még olyan női vendégével akinek ennyire erős szörzete lenne. S valóban, a barátnőimnek sem ilyen.
2014. jan. 25. 11:02
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Kér a házidokitól beutalót, aztán majd az endokrinològus eldönti, hogy miket szeretne megnézni. A nődokik a szőrösödést letudják azzal, hogy megnézik a tesztoszterobt, holott kb. még 10 màsil hormon is okozhat szőrösödést.

De ha a menstruációd rendben van, valószínűleg csak alkati dolog.

2014. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 25. 11:08
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Felelős nődoki endokrinológushoz küld tovább. És igen, természetesen kérhetsz tőle tanácsot az éves vizsgálat során.

Sajnos én is ezzel szenvedek, világéletemben kb annyira volt szőrös a lábam, mint egy férfinak, hogy a többi testrészről ne is beszéljünk. Nálam állítólag genetika sajnos :( Úgyhogy minden nap gondosan karban kell tartanom.

2014. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy nálam is ez lesz. :( De remélem, hogy egy fogamzásgátlóval lehet segíteni rajta...több oldalon olvastam már, hogy néhány nőnek segített.
2014. jan. 25. 11:58
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló addig segít, míg szeded. Utána jobb esetben csak visszatér a probléma, rosszabb esetben még rosszabb lesz.
2014. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a nőgyógyászodhoz, panaszold el neki és ha ő is megalapozottnak látja a dolgot, akkor beutal endoszakihoz.

Nekem is elég erős a szőrzetem az intim területeken, hónaljban és lábon is. A karomon pl. szinte egyáltalán nincs, amit nehezen értek meg, mert pl. a szemöldököm is olyan fényesebb napjain, mintha egy hatalmas bozontot ragasztottam volna oda.

Nem akarok butaságot mondani, mert tényleg vizsgáltasd meg magadat, ha szerinted durva a helyzeted, szerintem az enyém csak genetika, ahogy más is említette a saját példáját, de én vettem karácsony előtt egy villanófényes szőrtelenítőt és most ezzel kísérletezem. Kozmetikákban is vállalnak hasonló tartós szőrtelenítő kezeléseket, lehet érdemes lenne kipróbálnod valamelyiket. Én azért döntöttem amellett, hogy megveszek egy ilyen itthoni használatra való gépet, mert árban kicsit barátságosabb, mint egy ilyen kezelést végigzongorázni kozmetikusnál.

A hónaljamat vetettem be elsőként, itt a 3. kezelésen vagyok túl (ez 6 hét volt) és annyi eredményt sikerült elérnem, hogy elvékonyodtak a szőrszálaim és már közel sem nő olyan gyorsan vissza, mint előtte. Egy-két foltban már nem is nőtt vissza szőr a harmadik villantás után.

Ha csak ennyi eredménye is volt én azt mondom nekem megérte, de folytatom és bízom még az előrelépésben. Csak is annyi hibája van, hogy ezt intim területen nem lehet használni (van olyan fajtája, amit igen).

2014. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!