Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt már ugy valaki hogy sima...

Járt már ugy valaki hogy sima rákszürés után vérzet?

Figyelt kérdés
ez miért van??én még nem vagyok kismama egyépként.
2014. jan. 23. 18:56
 1/6 piroska és a farkas válasza:
hogy miért van, azt nem tudom, de nekem is volt egy kis vérzés, állítólag teljesen normális. nyilván azzal a kis pálcával megsért ott vmit a doki.
2014. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így.

Egy kis észrevétel: úgy,rákszűrés, vérzett, egyébként.

2014. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. A rákszűrésnél a pálcán kis sörték vannak, ezt forgatják meg a méhszájban , kis sebzés van ilyenkor.
2014. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm.minden évben rendszeresen elmaegyek a rákszűrésre.és még nem jártam igy ezért furcsa ez nekem.ma ma reggel voltam és kicsi de azota van vérzés.és akkor ez most amugy azt jeleni hogy vérzékenyek vagyunk,vagy nincs hozzá köze?!
2014. jan. 23. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jelez vérzékenységet. Ha a nyálkahártya törékenyebb, mondjuk valami gyulladás miatt, akkor nyilván könnyebben vérzik, de egészséges nyálkahártya is vérezhet ettől, én is szoktam.
2014. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én novemberben voltam először, és rohadtul fájt, utána én 1 hétig "vérezgettem". Utána olvastam, és azt találtam, amit előttem leírtak. :) de egyébként az egészség érdekében "mindent",nem?:) 18L
2014. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!