Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, szeretnék...

14 éves vagyok, szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, ennyi idősen már rendes nőgyógyászhoz is nyugodtan mehetek, vagy gyermeknőgyógyászhoz menjek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyen korban még a gyerekdoki :) becsületes, hogy el akarsz menni, miközben más retteg :)
2009. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy rémlik, hogy ennyi idősen még gyermeknőgyógyászhoz mentem. 16 évvel ezelőtt volt ez. Azóta nem tudom változott-e ez a "szokás".

Mondjuk én sima rendelésen is láttam fiatalka kislányokat.

2009. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én valójában már mindkettőnél voltam már, de biztos szeretnék benne lenni melyikhez menjek, és akkor is ha pl lehet hogy fertőzésem van?
2009. dec. 2. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz menj amelyik szimpatikusabb
2009. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van elérhető közelségben gyermeknőgyógyászat vagy tinirendelés, akkor inkább oda menj, ők jobban értenek a tinik nyelvén, az a dolguk, hogy türelmesen, a 100. kérdést is megválaszolják, tinik számára is érthető módon magyaráznak el mindent.

A felnőtt nőgyógyászatra is mehetsz, ha akarsz, de ott valószínű, hogy kb.százan várnak, az orvos biztos, hogy alaposan megvizsgál, de nem fog kedélyesen elcsevegni, sőt, az is elképzelhető, hogy sok kérdésed megválaszolatlan marad.

2009. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!