Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden éjjel felkelek, mert...

Jázmin010 kérdése:

Minden éjjel felkelek, mert pisilnem kell. Mi ennek az oka, és hogy lehet gyógyítani?

Figyelt kérdés
Általában 5 és 1 óra között kelek fel pisilni,de nemrég éjfélkor felkeltem.Mi az oka ennek,mert azelőtt évente egyszer-kétszer fordult elő,de most minden éjjel.
2014. jan. 16. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A szívedet nézesd meg ultrahang vizsgálattal.
2014. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet, pl. mindjárt ott van a felfázás. Leginkább szorongás miatt van.


Egyébként pedig teljesen normális is lehet: kicsi intenzívebb a veseműködésed vagy kisebb a hólyagod, mint másnak. Abszolút normális, nem kell belőle ügyet csinálni addig, amíg nem jelennek meg más tünetek is.

2014. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit értesz más tünet alatt
2014. jan. 17. 00:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt okozhatja pajzsmirigy túlműködés is.
2014. jan. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
éjszaka egyszer felkelni, nem probléma!
2014. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha minden éjjel felkelek?Tegnap kétszer felkeltem.Nagyon jó lenne ha tudnám az okát és tehetnèk valamit ellene.
2014. jan. 17. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
A tegnapi 06:15-ös vagyok. Nézesd meg a pajzsmirigy működésed. Egy egyszerű vérvétel az egész.
2014. jan. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!