Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napja menstruálok. És nem...

Jakócs Katalin kérdése:

10 napja menstruálok. És nem akar mulani. Ez valami betegség?

Figyelt kérdés
Már nem először fordul velem elő, hogy együttlét után 3-4 nap múlva neki állok menstruálni. Most úgy sikerült meg jönnie, hogy 10 napja tart ( vérzésem nem rendszeres) Kértem időpontot nőgyógyászatra és 23.-ára nem tudom, hogy kivárjam-e az időpontot.
2014. jan. 10. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pár napot még várhatsz, ha nincs egyéb tüneted szerintem – pl. görcsök, láz, túl sok vér, akármi, ami nem szokott lenni máskor – de ha nem múlna el +3-4 nap alatt én elmennék vele előbb, nem várnám ki a 23at.

Ha már egy ideje menstruálsz, akkor a ciklusnak rendszeresnek kellene lennie. Pár nap csúszás belefér, de a nagyok nem. Pl. teljesen kimarad egy menzesz, vagy pl. csak 20 napos a ciklus… Ki kell deríteni mi okozza.

2014. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van úgy, hogy hónapokig nem jön meg azt mondja az orvos, hogy a tüszőm kicsi és ezért nem jön meg.Ezért egy kicsit furcsa, hogy most már 10 napja van. Van úgy, hogy nagyon meg indul és átázok és alvadt vér jön. De van úgy hogy alig van ebben a 10 napba. Nem tudom mit csináljak.
2014. jan. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!