Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Bövebben lent

Mi bajom lehet? Bövebben lent

Figyelt kérdés
július óta nem jött meg a menstruációm, csak egyszer, azt is az erre specializálódott gyógyszerrel sikerült el érni. Terhes nem vagyok. Voltam dokinál is, adott gyógyszert még novemberben. Akkor meg is jött..De azóta megint nem. Nem tudom mi bajom van, meg ők sem. Van valami a májammal is, ezért nagyon sokszor vettek már vért, de semmit sem látnak miért dupla a májam. Holnap megyek vissza a dokihoz. valaki valami tipp? ez a kettő összefugghet?? nagyon félek. 17/l

2014. jan. 5. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Holnap mész orvoshoz szerintem okosabb leszel holnap
2014. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Speciális vervetelt kérj. Minden hormont nézzenek meg. Szerintem hormonalis, mert majbetegsegnel egyéb tünetek is jelentkezhetnek. Pajzsmirigyet érdemes lenne UH-al megnezetetni, máj nincs összeköttetésben a női ivarrendszerrel.
2014. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de sajnos én ezeket nem tudom elmondani, mert írországban vagyok...:/
2014. jan. 6. 01:41
 4/5 Glambert Franciska válasza:

Én 15 éves vagyok, velem ugyanez volt a helyzet.

Elolvastam Szendi Gábor - Paleolit táplálkozás című könyvét, amely leírta, hogy MINDEN betegség (ez esetben nem nevezzük betegségnek; nem normális állapot) a helytelen táplálkozásra vezethető vissza. Nos. Elhagytam a kenyeret, a tejtermékeket, a cukrot, a krumplit.. Azóta napra pontos a menzeszem, +egészséges, erős vagyok, nincsenek bőrhibáim, (ne hangozzék nagyképűen:) fényes a hajam, szép a bőröm, vékony vagyok (bár eddig sem voltam kövér); egyszóval megváltozott az életem. Ajánlom Neked is:)

2014. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jan. 7. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!