Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhén büdös a folyásom?

Enyhén büdös a folyásom?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre hogy enyhén "büdös" a folyásom.Nem voltam nyilvános WC-n.Normális a folyásom is.Mi lehet a baj?Más tünetem nincs.
2013. dec. 31. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Baci lehet benne. Nődokihoz menj el mihamarabb, akár ügyeletre is, hogy ne fertőződjön tovább. Nem kell hozzá WC, sajnos nőknél gyakran a végbél felől is támadnak a bacik még megfelelő tisztálkodás mellett is. Borotválás elősegíti.
2013. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg egy irrigalas segitene, menj el ugyeletes gyogyszertarba, es vegyel egy irrigatort. Ugyeleten biztos neznenek ha ilyennel beallitanal!..... Ha utana sem javul, irany a nodoki. De amugy ha nem sarga, vagy turos, csak kicsit budi, nagy gond sztem nem lehet, szal sztem segiteni fog.
2013. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
uTsó! Ne hari, de inkább szerintem ne árts rossz tanáccsal, mert nem értesz hozzá. Büdi folyást nálam legutóbb bizony coli baci okozott. Ezenkívül más tünetem nem volt.. Viszont alattomosan ez feljebb vándorolhat. Az irrigálással pedig csak még feljebb viszi a fertőzést. Emellett a hüvelyt védő flórát kiirtja. A dokik nem szokták javasolni. Legkésőbb 2-án ezzel dokihoz kellene menni...
2013. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerinted a tejsavas irrigalas arra valo hogy feljebb vigye a bacikat?! :D.... Nem is arra hogy atmosson, es kiirtsa a bakteriumokat ugye? :D Erdekes, a dokim szerint jo, es mikor barmi "furat" tapasztalok, csinalok 1db irrigalast, es hopp,masnap mar nyoma sincs a problemanak.Vagy veszek egy Vitagyn C-t mondjuk egy antibiotikumos kura utan, es lam az is rendbe hoz. De igaz, menjen be az ugyeletre, és kozolje "budi a folyasom".... latom magam elott a fejeket....
2013. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tejsavas irrigálás NEM öli meg a bacikat!!! Arra szokták korlátolt mennyiségben alkalmazni, hogy a kezelés után a normál flórát visszaállítsuk. Erre viszont jobb a laktobacit tartalmazó hüvelykúp.
2013. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak az a biztos, amit orvos mond! Látatlanban csak találgatni lehet, de annak semmi értelme!
2013. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:D..... halgass a bolcsekre!
2013. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amugy meg az atmosas=kiirtassal, rgo mikor mosod, kifolynak..... a te ertelmezesed szerint ez azt jelentette hogy MEGÖLIK! Ertem!..... :D
2013. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem haragszol, ha nem vitatkoznék veled..? Nyugodtan kérdezd csak meg az orvosod, ha nem hiszel nekem, hogy egy öblítés megöli-e a fertőzést. Természetesen tejsavas öblítésről beszélünk, nem jódosról. Egyébként felsőfokú eü végzettségem van, 10 éve dolgozom kórházban.

Így javaslom, hogy hüvelyi fertőzés gyanúja esetén orvoshoz kell fáradni. Ennél a pontnál én le is zárnám a témát.

2013. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz, igaz, irány a doki! Sajnos én is sokat küzdöttem baci, illetve gomba fertőzésektől. Tejsavas irrigálásról annyit, ideig óráig segít, tapasztalatom, hogy el lehet vele távolítani a "kóros folyás" nagy részét, utána felhelyezni a doki által adott kapszulát...így nálam gyorsabb volt a gyógyulás! (ecetes vízzel való irrigálás is segít...) Sokat tudnék erről a dolgokról írni, de lényeg a lényeg, irány a doki, amint rendel!
2013. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!