Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt-e már valakinek P5-ös a...

Volt-e már valakinek P5-ös a rákszűrés eredménye?

Figyelt kérdés
P5-ös lett az eredményem, s nagyon meg vagyok ilyedve. Akinek volt, illetve van ilyen eredménye írja már le a tapsztalaikat!
2009. nov. 27. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajjj istenem... :(

Anyukámnak volt egy évig folyamatosan. Műtét lett a vége, mivel a doki nem figyelt rá, így elment másikhoz és ő már azonnal műtötte is. De ez 10 éve történt. Ha hamarabb megműtik akkor nem kellett volna kivenni mindenét.

Nem akartalak riogatni, de indenféleképpen keress fel egy jó magán nőgyógyászt és hozzá járj, ő mindent el fog mondani. Manapság már mindent tudnak gyógyítani... hál'istennek..

(mellesleg most én is P3-as, HPV eredménnyel jöttem haza. Ma tudom meg a HPV-DNS eredményét....)

Kívánom hogy gyógyulj meg!

2009. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 volt a legrosszabb, jártam dokihoz, folyamatosan. Mára már 2, s meg is nyugodtam.
2009. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 issti ***** válasza:
Sajnos ez már méhnyakrák, de ha szerencséd van, és még nem terjedt el, egy műtéttel is megúszhatod. Ne halogasd, menj azonnal a legjobb dokihoz!
2009. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!