Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék egy olcsóbb, de jó...

Szeretnék egy olcsóbb, de jó fogamzásgátlóra átváltani, amitől nem is híznék nagyon, van ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig a Yadine-t és a Harmonet-et szedtem, de ezeknek horror az áruk..Esetleg tudna ajánlani vki olcsóbbat?
2009. nov. 27. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, az általad szedett fogamzásgátlóknak: Yadine és Hamronet mennyi az áruk, de nekem a Nuvaring gyűrű maximálisan bevált, nem híztam tőle egy dekát sem, szebb lett az arcbőröm stb. Pedig hízásra hajlamos vagyok egyébként. A Nuvaring gyűrűvel nincs napi odafigyelés, szinte el is felejthető, hogy használom, csak akkor kell figyelni, amikor kiveszem és amikor behelyezem. Havonta egyszer.
2009. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb 6000 Ft 3 havi tabi.. Ha ez neked sok, ne szexelj... Ezek még az olcsók közé tartoznak..
2009. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az enyém 2700. triregol. 8 éve szedem és egy dekát nem híztam tőle. és tökéletesen bevált, soha semmilyen mellékhatása nemvolt.

mindenki hisztizik h derohadt magas a hormontartalma, de utána néztem, összehasonlítottam pár tablettával, és csak 5 szemnek volt néhány ezreddel magasabb a hormontartalma, az egyik fázis tablettáinak még alacsonyabb is volt, mint egy másik foggátló összes tablettájának.

és sok nőgyógyász szerint régi, de jólbeált tabletta.

2009. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a Triregolt ajánlom azelőtt 10 évig femodent szedtem de nem vált be most ezt írta a nőgyógy azt mondta ez egy jól bevált, nem külföldi szer.
2009. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 10:08-as okoskának írom, hogy igen, képzeld sok!Élj te is minimálbér+gyes-ből albérletbe egy babával és akkor meglátjuk, hogy neked olcsó lesz e kiscsillag!Egyébként a max 6000 az a Yadine-nál majdnem 8ezer, tehát tisztában se vagy az árával, akkor minek mondassz hülyeségeket?! A többieknek köszönöm a választ, akkor megkérdezem a nőgyógyászom!
2009. nov. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!