Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnáztam de mégse jött meg,...

Barnáztam de mégse jött meg, miért?!

Figyelt kérdés

Ciklusaim:

Október 11-től 16-ig

November 15-től 20-ig


December 21-én kellett volna megjönnie,de már 19-én barnáztam. A barnázás elmúlt 21-e körül azóta semmi nincs, várom,hogy megjöjjön,de izgulok,mert nem akarok az újévbe menstruálva lépni. Pattanásaim mindig vannak (1-2 darab) menstruáció előtt és közbe is. Kb 2 napja figyeltem meg,hogy megint vannak,de nem jön meg és már nem is barnázok.

Utoljára 4 hónapja voltam fiúval. 1,5 - 2 éve menstruálok.



2013. dec. 25. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ember! Olyan nincs,hogy egészséges "barnázás"! Ami volt az maga a menzesz!! Nem mindig egyforma a vérzés erőssége,még egy cikluson belül sem. Van,amikor az elején,végén gyenge ezért barna színű és van amikor végig gyengébb,de ettől ez még menzesz!
2013. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ne is várjam,hogy megjön. Terhes nem lehetek igaz?
2013. dec. 25. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell tudnod, ha rendesen védekeztetek, akkor nem valószínű. Valamint azóta volt menstruációd egy párszor. Ha ezek rendesek voltak akkor nem, ha esetleg nem olyanok voltak mint korábban / kevesebb vérzés vagy lerövidült a vérzéses napok száma/ akkor gondolhatsz rá. Sok kismama vérezget a terhesség első pár hónapjában.
2013. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik olyan,hogy terhesség alatt vérzik valaki,akár 9 hónapig is. Ha félsz csinálj egy tesztet,de ha az negatív,akkor ez valóban a menzeszed volt.
2013. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Védekeztünk és nem is ment el. A menstruációim 5 naposak voltak szóval átlagosnak mondhatók. Így is lehetséges?:S
2013. dec. 29. 12:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött :) szerintem a terhesség kizárva
2014. jan. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!