Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem van a mensim, attól...

Ha nem van a mensim, attól még tudnak csinálni vizelet vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Attól tartok fel vagyok fázva fáj vesetájt,tegnap job oldal,ma meg a bal.Lehet vesemedence..egyéb gyulladás lenne,akkor mind kettő egyszerr fájna?Ma du.akartam dokihoz menni,de megjött a mensim.Azért kérdem,hogy így menjek-e dokihoz,vagy várjam meg mig vég lesz.Gyógyszert ettől még írhat fel,ha fel vagyok fázva,vagy egyéb?
2009. nov. 26. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Jaj elítram a kérdést,szóval:

HA MEG VAN A MENSIM...

Bocsika eléggé fáradt vagyok

2009. nov. 26. 19:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen tudnak csinálni vizelet vizsgálatot, csak szólni kell.

Nem történt még meg veled sosem, hogy menzisz előtt ugyanigy fájt volna deréktájon?

Lehet, hogy csak kisebb felfázás, aminek elég lenne, ha átmelegitenéd, mindenesetre ha nem múlna ne találgass, hanem menj orvoshoz!

2009. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csak nagyon indokolt esetben szoktak. Mivel így nem lehet kimutatni, hogy van-e vér a vizeletedben! Inkább meg szokták várni, míg elmúlik. Gyógyszert szerintem írhat fel ettől, mindenképp szólj!!!
2009. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vizsgálatnak nem biztos, hogy a menszi miatt helytálló lesz az eredménye. Ettől függetlenül minnél hamarabb dokihoz kell menni, és nem árt odafigyelni, felöltözni, ha kell, mert igazán jó pár év mulva lesz meg a böjtje a fiatalkori fel és megfázásoknak, legalábbis az ilyen jellegüeknek.

Cickafarkfü+kamillatea filterét forróvizzel le kell fórázni kb. 2-2 db 5 liter vizhet. Picit hagyni hülni, hogy elviselhető meleg legyen, és ülőfürdőként jó terápia. Belsőleg pluszba fogyasztva még hatásosabb. Gyógyulást kivánok.

2009. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menstruáció ideje alatt igazán nem kellene ülőfürdőt venni, komoly következményekkel járhat a meleg viz!
2009. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!