Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, hogy hasmenésem...

Normális az, hogy hasmenésem van menstruáció közben?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem első 2 napban más az állaga a cuccomnak! Neked rendesem megy a hasad? Naponta hányszor kell emiatt wc-re menned?
2009. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Hát attól függ mondjuk. Ha simán csak hígat kakilsz napi kétszer mondjuk az normális. de ha ötször az már nem olyan jó. Ez a hormonok miatt van. A legtöbb nőnek mensi előtti néhány napba szorulása van, nem is csoda ha amint megjön mindennek ki kell mosódnia.
2009. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is így van. Mensi előtti napokban nem nagyon van székletem, de amikor megjön, naponta kb. 4-5x kell wcre mennem, és ilyen pépes állagú.. :S
2009. nov. 25. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ujjujj velem is előfordul!:D

Kellemetlen!

Nekem max 2x szokott. Csak 1 nap.

Nekem akkor szokott ez lenni mikor nagyon görcsöl a hasam mindkettő miatt. Elég sz*r helyzet!De szerintem legtöbbünkkel előfordul.

2009. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is állandóan megy a hasam. vagyis annyira görcsöl a hamas, hogy nem tudom átáztam, bepisiltem vagy fussak a wc-re, mert nagywc jön. és az első 2 napban állandóan székelési ingerem van a hülye görcsöktől. szóval rémálom. amúgy legtöbbünknél így van, a méh görcsei fokozott bélmozgásokat okoznak.
2009. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor megvagyok nyugodva! Köszönöm szépen a válaszokat :)
2009. nov. 25. 19:23
 7/7 blackprincess válasza:
Én nekem csak akkor van hasmenésem mikor megjön.2 óráig kb. 2 percenként jártam wcre.Mostanában szerencsére nem szoktak már ilyen menstruációim lenni.
2010. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!