Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzeszem mindig ugyanazon...

A menzeszem mindig ugyanazon a napon jön meg, de előzőleg egy héttel előbb jött. /érettségi stressz/. Ha az előző hónappal számolom, már meg kellene lennie. Ha az előző hónapban előbb volt meg, most visszaáll, rendesen jön meg, a szokott időben?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani..Igen valószínüleg csak a stressz miatt volt hogy hamarabb jött meg én azt hallottam hogy statisztikailag 75%(10 nőből 7 - nek) hogy újból akkor jön meg amikor eddig..De persze lehet hogy te pont abba a 3 -ba vagy benne..
2008. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is voltak olyan időszakaim /főiskolai vizsgák/

amikor a 26 napos ciklusom helyett 21 napra jött meg a mensi. Ha megszünik a stresszes életmód a mensi is visszaáll a "régi kerékvágásba". Nálam legalábbis igy történt.

2008. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is most érettségiztem, és nekem is elmaradt :) az írásbelin kellett volna meglennie, de két héttel utána jött meg. szerintem emiatt ne aggódj, hamarosan viszaáll.
2008. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!