Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mintha tűvel szúrkálnának...

Mintha tűvel szúrkálnának belülről a hüvelyembe. Segítség mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Párszo úgy érzem mintha tűvel szúrkálnák belül a hüvelyem. itt olvastam olyat hogy ez terhességre utaló jel. de én nem vagyok terhes, illetve nem lehetek mivel most is éppen mensturálok. ez előtt korábban egy héttel szintén véreztem de nem olyan igazit mint mikor megjön. ez is furcsa. nem hinném, hogy terhes vagyok. volt már valakinek ilyen szurkálás terhesség nélkül?
2013. dec. 14. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elöször is az, hogy vérzel, nem zárja ki a terhességet.

Másodszor az egy héttel korábbi kisebb vérzés könnyen lehet beágyazódás jele is.

Harmadszor, ha nem védekeztetek, akkor könnyen lehetsz terhes.


A legokosabb, ha veszel egy tesztet.

2013. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
persze tudom, hogy lehetséges vérzés melletti terhesség. úgy soha nem voltunk, hogy belém menjen, de persze ezt is tudjuk hogy attól még lehet ondo a végén :) holnap lehet veszek egy tesztet. párom már nagyon szeretne, én még a munkahelyemen határozott idős vagyok az miatt nem szeretnék, de ha jönni akar a baba jöhet végülis :D
2013. dec. 14. 20:09
 3/11 A kérdező kommentje:
ja és köszi a választ. akkor végülis 50-50% az esély nem?
2013. dec. 14. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen akkor volt, amikor nem szedtem fogamzásgátlót. Teljesen független volt a vérzésemtől, peteérésemtől.


Szörnyen rossz érzés, egyik orvos sem tudta, hogy mitől van. Amióta abbahagytam a tablettát, mr a 2. héttől újra kezdődött, kb napi 1x.

2013. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"akkor végülis 50-50% az esély nem?"


Igen, ez CSAK annyit jelent, hogy VAGY terhes vagy, VAGY nem!

2013. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én már két éve nem szedem de ez mostanában fordult elő először. annyira odaszúr hogy szinte odakapok sőt ki is mondom hogy uuu vagy ááá...:) vasárnap nem nagyon vannak nyitva a boltok hogy vegyek tesztet. jo lenne tudni mert akkor holnap nem innék már alkoholt mert szülinapba megyek :)
2013. dec. 14. 20:37
 7/11 A kérdező kommentje:
igen gondoltam hogy 50-50 csak hátha valaki irná hogy billen ezek alapján a mérleg valamerre. nem tudom néha szeretném, hogy baba legyen :)
2013. dec. 14. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
légyszi majd írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye :)
2013. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
okés :)
2013. dec. 14. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak azért nyitva boltok, és egy-két pohár bortól, pezsgőtől semmi bajotok nem lesz, még ha terhes is vagy :) Azért ha gyanús ne idd magad részegre, de mivel épp menstruálsz nem túl valószínű, hogy baba van a dologban, inkább valami hormonális dolog lehet.
2013. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!