Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek baj ha lassan 16...

Szerintetek baj ha lassan 16 éves leszek és még nem menstruálok?

Figyelt kérdés
Hát 7 hónap múlva leszek 16 éves még meg nem jött meg a havi vérzésem. Mi lehet a baj? Ilyenkor az orvos mit csinálhat velem? Előre is köszi a segítséget.

2013. dec. 13. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Kezdjük ott, hogy 15 éves vagy, az a lassan 16 is nagyon erős túlzás. Sokan később érnek, ha emellett nő a melled, szőrösödsz és folyásod is van, akkor még nem annyira kell aggódni, de ha 16 éves korodra se jön meg, muszáj lesz nőgyógyászhoz menned.
2013. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Passiflora ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Leginkább semmi baj nincs veled, későn érő típus vagy.

Én annak idején már közelebb voltam a 17-hez, mint a 16-hoz, és már én is izgultam emiatt, de azt mondták, hogy teljesen normális, és amiatt is későbbi életkorra tolódhat, ha például valaki vékony testalkatú, vagy intenzíven sportol.


Nyugi, és minden jót Neked! :-)

2013. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!