Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Annak aki még nem szült...

Annak aki még nem szült gyereket annak ugyebár mini spirált felhelyeznek, kérdésem, hány napig tart ez, kórházban végzik, fájdalmas, mennyibe kerül és tényleg 3-5évig is véd és ki az akinek nem helyeznek fel még mini spirált sem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 22:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Én minispirálról még nem hallottam. Én úgy tudom, hogy azért nem teszik fel olyannak aki még nem szült, mert az egy elég komoly dolog, és nem, lehet össze-vissza szórakozni, hogy most tegyék fel, most meg szedjék le mert gyereket akarok. Ezen kívül biztosan vannak még okai, de én konkrétan csak ennyit tudok. Lehet hogy létezik minispirál, de nem tudom kinek teszik fel.
2009. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor a dokimat kérdeztem, ő mondta, hogy normális doki senkinek semmilyen spirált nem tesz fel olyan nőnek aki még nem szült.
2009. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én itt neten olvastam,hogy mini spirált az azoknak helyeznek fel akik még nem szültek,direkt azért mini spirál,de csak ennyit tudok róla:(majd megkérdezem a dokimat,azért köszönöm a válaszaitokat!
2009. nov. 23. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

a sógornőmnek van spirálja, ő már szült. megkérdeztem tőle anno, hogy ne kelljen gyogyszerezni, hogy nekem is felraknának-e. megkérdezte az orvost, (azóta én is kérdeztem) és mind a kettő azt mondta, hogy szülés előtt szó se lehet spirálról!

valamit magyarázott, de a nemleges válasz után már nem érdekelt...

2009. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!