Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyakran vizsgál a doki...

Milyen gyakran vizsgál a doki fogamzásgátló rendszeres szedésénél?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy van amikor csak felírja a következő adagot de nem vizsgál ugye?
2009. nov. 23. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Évente vizsgál, akkor csinál rákszűrést is.
2009. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb doki nem vizsgál minden felírásnál. Felesleges is lenne 3 havonta. A lelkiismeretesebbje viszont az évi rákszűrésen kívül elküld laborba is, kér vérképet, egyebeket.
2009. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem negyedévente vizsgálat, félévente rákszűrés. az orvos lelkiismeretességétől függ.
2009. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmilyen panaszod, csak évente, a rákszűrés alkalmával vizsgál meg. Akkor pedig a lelkiismeretesebbje elküld laborra (vér- és vizeletvizsgálat) is.

Ezért van, hogy a fogamzásgátlót - ha már egyszer a nőgyógyász kiválasztotta és felírta a neked megfelelőt, akár a házi orvosoddal is kiírathatod, elég évente menned a nőgyogyihoz.

2009. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én pl 2 évente járok nőgyógyászhoz, vagy úgy amikor ráveszem magam, háziorvossal iratom a tablettám, és ő évente vérvételre küld.

minden tabletta felírásnál sosem vizsgál az orvos.

2009. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért ez a sose nagyon nem igaz, nekem 3 havonta írja fel és mindig vérvétel és vizsgálat, pedig semmi betegségem és kockázati tényezőm nincs, ő mindenkinél így csinálja. Nagyon függ az orvostól.
2009. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
najóóó, akkor nem sose, csak értelmetlen...3 havonta vérvételre menni :S
2009. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott helyben megcsinálja, 2 napon belül küldi az eredményt. Bízom benne, mert alapos, azt sem engedi, hogy valakinek a háziorvos írkálja fel. Amilyen a háziorvosom, nem is bíznék benne...
2009. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor majd meglátom :), mert dokifüggő. Azért köszi a válaszokat.
2009. nov. 24. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!