Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, piros ott...

12 éves vagyok, piros ott lent, de nem nagyon és néha viszket. Mi ez?

Figyelt kérdés
Hüvelyi fertőzés?de csak otthon szoktam wc-ézni és strandon és hónapok óta voltam!Még nem menstruálok!De a biszketés szerintem attol is lehet hogy néha tangát hordok és csipkéset és picit dörzsöl!Szerintem mindnekinek ott piros!Holnap megyünk fürödni!Vigyázok magamra!Utánna szerintetek ha még mindig ilyen tünetek vannak mennyek orvoshoz? vagy szóljak a szóleimnek?(anyukámnak szóltam hogy ne a Balatonra mennyünk mert koszos a víz és bele pisilnek!Nem higénikus!Kehidára szoktunk menni ahol tiszta a víz!Volt egy oldlaon hogy mit kell csinálni hogy ilyen fertőzés nelegyen!Mindent betartok!
2008. júl. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj anyukádnak,aztán keressetek föl egy dokit.
2008. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha nem múlik el akkor mindenképp beszélj anyukáddal.

Ő majd elvisz egy dokihoz.

Lehet,hogy jobb lenne inkább pamut alsóneműt viselni.

Egyébként idén szép tiszta a Balaton vize :-) .

A természeted víz mindig jobb mint a mesterséges,legalábbis a gombás fertőzést illetően.

Kellemes fürdőzést!

2008. júl. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attol is viszkedhet hogy nő a szöröd. Várj és ha nem múlik ek szolj anyudnak.
2008. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen!Amúgy már megjöttünk és nagyon jó volt a fürdés!(Igen hát nő az sz...)ha 2 nap múlva nem múlik el szólok tesómnak vagy valakinek!
2008. júl. 12. 21:16
 5/5 anonim válasza:
na szoltál hogy vagy?
2009. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!