Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40-edik napon lehet látni a...

40-edik napon lehet látni a babát uh-n?

Figyelt kérdés
Október 27-én volt meg a mensim útóljára,november 26.-kán csináltam egy tesztet ami pozitív lett mert a melleim rettentően fájtak,aztán másnap elmentem dokihoz de még nem látott semmit!Azt mondta két hét után mennyek vissza,mensim még mindig nincs de a melleim fájása enyhült,4 tesztet csináltam azóta mind a négy pozitív,ha pénteken vissza megyek fogja már látni?40 napja késik már akkor!
2013. dec. 3. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Gratulálok kismama! Ha ennyi teszt lett pozitív az nem hazudik. Ha jól számolom akkor kicsivel több mint 5 hetes vagy. A terhességet és a zigótát fogja látni de még túl picike, nőnie kell.

A mellfájdalom vissza fog jönni időközönként. Ha pénteken se fogja látni akkor próbálkozz meg egy másik orvosnál!

Üdv

(10 hetes mami)

2013. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy hogy-hogy nem látta a babát, amikor először voltál. Persze nem hasi, hanem hüvelyi uh-n keresztül.
2013. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Gratulálok!

Ne haragudj,de:

utoljára, 26-án, menjek, visszamegyek (+ pár vessző hiányzik)

2013. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam először nem látták nálam sem, ezért mentem el egy másik orvoshoz! (váltottam) Most itt szemezek az UH-s képemmel amin rajta a törpém :)

De persze ahogy írtad, hüvelyi ultrahang kell.

2013. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hüvelyi uh-n voltam azt mondta a doki lehet már úton van de ő még nem látja,néha görcsölök mensi szerűen de az az érdekes benne hogy el múlik és utána nem görcsöl ez így van már 4 napja ilyen 15 perces görcsök ,egy nap 3 szor ennyi!Nagyon izgulok iszonyatosan szeretném a babát ,és már így is annyit beszélgetek hozzá:)Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 3. 12:37
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ,remélem minden rendben lesz,gratulálok nektek,
2013. dec. 3. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!