Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 éves vagyok,2 hónapja élet...

22 éves vagyok,2 hónapja élet nemi életet, nem voltam még soha nődokinál, jól érzem, hogy most már lassan aktuális lenne?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Már rég aktuális lett volna. Nem csak annak kell nőgyógyászhoz járni, aki él szexuális életet.
2013. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mégis mit csinált volna? Barátnőm panasszal ment hozzá, UH-n kívül mégse csinált semmit, mert szűz volt.
2013. dec. 2. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt gondoltam még meg tud vizsgálni, de ezek szerint szűzen nem vizsgálnak? Lehet, nem tudom. Sorry.

Viszont te jelentkezz mostmár, rákszűrést is fognak csinálni, mivel nem vagy szűz, ez biztos.

2013. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátnőd orvosa pocsék orvos. Megvizsgálnak akkor is ha szűz vagy. ( szűz lány is lehet gombás vagy lehet bármi nőgyógyászati gondja)

Szóval ideje menni nőgyógyászhoz..

2013. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, lassan aktuális lenne, keress egy jó nődokit és kérj időpontot. :)


Anno, amikor én szintén szüzen mentem nődokihoz, engem sem vizsgált meg, csinált UH-t és elküldött vérvételre.

Aztán egy másik alkalommal más panasszal mentem, akkor egy ujjal felnyúlt, de ennyiben kimerült akkor is a vizsgálat.

És jó orvosnál voltam, a barátnőm anyukája orvos, ő mondott 2 nevet, hogy kihez menjek, mert ki a jó városban. Mellesleg (orvos)egyetemi város.

2013. dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval ha olyan panasszal megy hozzá, nem fog szűzen vizsgálni, hacsak nem muszáj.
2013. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

És a rákszűrésen kívül mit fog még csinálni?

2013. dec. 2. 08:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kellett volna már régen elmenned.

A protokoll szerint is szüznek 23,24 éves korban, vagy a nemi életet élőknek a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel illik elmennie az első szűrésre.

Szóval semmiről sem vagy lemaradva.

2013. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!