Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért kell tampont vagy betétet...

Mért kell tampont vagy betétet használni mindennap ha tudjuk hogy 20-30 nap múlva jön meg a mensi?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs meg a mensid, és csak frissebbnek akarod érezni magad akkor használhatsz tisztasági betétet. De tampont nem szabad használni csak akkor amikor megjön.
2008. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy kell használni,ha nem menstruálsz!Ha enyhe folyásod van,vagy csak a meleg miatt,használhatsz tisztaságit,ahogy az előttem levő is írta,vagy intim törlőkendővel frissítheted magad!
2008. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a tisztasági betét nem adott tisztább érzetet,ha kell inkább lezuhanyozok és tiszta bugyit veszek.
2008. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem egy fiatal kislány lehetsz. Neked, személy szerint még menstruáció idején sem javasolnám a tampont (igazából másnak sem), mivel nem tud kellőképpen és időben tisztulni a szervezeted, a pangó vér fertőzéseket okozhat, a tampon ki-behelyezése sértheti, irritálhatja a hüvely nyálkahártyáját..., a bennrekedő vér feszítheti a hasad alját..., szóval nem egy nagy élmény! Használj inkább betétet, cseréld gyakran, frissítő intim törlőkendővel és napi kétszeri-háromszori intim lemosós mosdással megúszható az a pár nap... :-) Minden jót!
2008. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom elképzelni sem,honnan vetted,hogy mindennap kell tampont használni?Ne haragudj de most meglepödtem.Ne használj,csak amikor megjött.Nem egézséges.
2008. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!