Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő, mire elmúlik a...

Mennyi idő, mire elmúlik a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Vettem canesten kombit ré, el is használtam a 3 kúpot, amit adtak hozzá, és használt is. Egész nap nem viszket, viszont este a fürdés után, amikor bekenem még a Canesten krémmel, eléggé csíp és éget, és egy kicsit viszket. Ez még normális? Vagy csak a kenőcs okozza? Amúgy ma 4.nap, hogy kezelem, mikortól lehet magamat teljesen úgymond gyógyultnak nyilvánítani?
2008. júl. 10. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Canesten Kombi soha nem vált be. Azt mindig csakis akkor használtam, mikor vmi miatt nem tudtam hamar elmenni orvoshoz. Amúgy persze attól is függ, hogy milyen gyakran lkepsz ilyen fertőzéseket (én sajnos évente többször), a kezelés alatt kerülted-e a szexuális életet és a nyilvános fürdőket. Meg attól is függ, hogy használe, hogy a fertőzés melyik szakaszában vetetted be először. Elvileg akinek nem előrehaladott, nem hatalmasodott el, annak használ, de olyanoknak, mint én, akik hajlamosabbak rá, azoknak alig-alig. Ha ezt használtam, akkor tuti kiújult. Persze nem magától a szertől, hanem a hatékonysága nem volt nekem elég.
2008. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!