Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is fáj a válla terhesen?

Másnak is fáj a válla terhesen?

Figyelt kérdés
17 hkm vagyok két napja este csak ugy magátol elkezdett fájni a bal karom estére már a vállam is fájt nagyon, elmentem reggel a dokihoz azt mondta hogy inszallag gyulladás kaptam kenőcsöt estére már a jobb karom is fájt most ugy állok hogy két napja nem alszok de a bal karom már jobban van rem holnapra semmi bajom sem lesz. Érdekelne volt e valaki hasonlò helyzetben? Mitől lehet ez? A doki sem tudta.
2013. nov. 21. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt is fàjt a vàllam ès a karom hol jobb hol bal oldalt most 10 hetes vagyok ès nem tudom emelni a karom...
2013. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kalcium hiány is okozhat végtagzsibbadást, végtagfájdalmat. Én ugyan nem vagyok kismama most, de voltam és a terhesség ugye sok kalciumot felhasznált a szervezetemből és kalcium hiányos lettem, ami a vérképből derült ki. Többször fájtak, zsibbadtak a kezeim, és ahogy elkezdtem a kalciumot bevinni, úgy múltak ezek a fájdalmak.

Esetleg még ilyen téren is el lehetne indulni.

2013. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem bítam tovább egyre rosszabb volt tegnap reggel elmentem a dokihoz kiderült hogy egy vírusos torokgyulladás miatt volt az egész kaptam augmentint és már sokkal jobb
2013. nov. 23. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!