Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek elmehetek nőgyógyá...

Szerintetek elmehetek nőgyógyászhoz egyedül? Ott mit csinálnának velem?!

Figyelt kérdés
nem akarom anyát is bevonni, mivel nem tudja, h több havi kimaradásaim szoktak lenni... (17)
2009. nov. 18. 23:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Nyugodtan elmehetsz egyedül nőgyógyászhoz, de anyukád sem hibáztatna (gondolna vmi rosszra), ha tudná, hogy miért mész orvoshoz.


Szerintem anyukád tudná neked - egy forró csoki vagy tea mellett - elmondani, hogy általában mit várhatsz egy nőgyógyászati vizsgálattól.

2009. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha eddig még soha nem voltál nőgyógyásznál, akkor jobb lenne, ha anyukádtól kérnél tanácsot, hátha ő a saját nőgyógyászához vinne el, aki mégis megbízhatóbb lenne, mint egy ismeretlen...


Lehet, anyukád abban is tudna tanácsot adni, mit lehetne tenni, hogy rendszeres legyen a vérzésed.


Miért nem szeretnéd az anyukádnak elmondani : senki a Földön nála jobban nem szeretné a javadat!!!

2009. nov. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

énsem vonnám be anyámat egyszerűen nem merek ilyenekről beszélni vele, mikor fel akart világsítani pár éve akkoris elküldtem a fenébe mert annyira cikinek éreztem vagy nem is tudom.. kb 5 éves koromba voltam nőgyógyásznál.. akkor még anyám vitt.. azóta még csak szóba sem jött köztünk.. pedig rendszeres nemi életet élek.

17L

2009. nov. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bátran elmehetsz egyedül is, ha anyukáddal nem ilyen bizalmas a viszonyod. Először is kikérdeznek, mikor jött meg először mennyire rendszeres, fájdalmas-e, milyen a mennyisége, stb. Aztán levetkőzöl derék alatt és felfekszel a vizsgáló asztalra. Kicsit kellemetlen, de kibírható 1-2 perces vizsgálat következik. Ha szűz vagy még, lehet, hogy végbélen keresztül vizsgál meg, de ezt egyre kevesebb orvos csinálja. Utána felöltözhetsz és leültök megbeszélni a teendőket. Ha indokoltnak látja, lehet, hogy elküld vér- és vizeletvizsgálatra is, vagy ő helyben készít egy hüvelyi ultrahangot, de ez úgyis ott dől el.

Nincs mitől tartanod, és ne is halogasd tovább a vizsgálatot!

2009. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!