Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normálisak, általános...

Mennyire normálisak, általánosak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt valahány nappal már elkezdődnek.Leg jellemzőbb a fáradtság.Néha a közeli boltig is úgy érzem, nincs energiám elmenni.Erősebb szívdobogást is tapasztalok.Nyomott hangulat, enerváltság.A menstruáció előtt, alatt vagy után mindig van egy-egy olyan alkalom, amikor elkap egy erős fejfájás, vagy hasmenés(vagy mindkettő).Na de ami elmaradhatatlan, hogy ilyenkor jellemzőbbek a szívritmus zavarok.Van úgy, hogy órákon keresztül , gyakran érzem hogy ösze-vissza ver a szivem és ezek miatt a tünetek miatt aztán szorongok is és nem szívesen mozdulok ki sehová.A szokatlan idegesség is jellemző ilyenkor és a vércukor ingadozás, amitől szintén rosszul érzem magam.Valamint, ha ez még mind nem lenne elég, olyan fura belső remegés szokott lenni benne, mint amikor valaki sok kávét iszik...De én nem iszom kávét, mert azt sem bírom.

Már tetőtől talpig ki vizsgáltak, állítólag nincs szervi bajom.A háziorvosom nem foglalkozik a problémámmal elengedi a füle mellett.Mit csináljak?Valami oka csak lehet, de mi?


2013. nov. 18. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Premenstruációs szindróma.Hormeel cseppek.Homeopátiás.
2013. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hasonló tüneteim vannak nekem is, sőt erősebbek. Jön minden szépen sorjában minden hónapban. A szédülés, hányinger, szorongás, bizonytalanság-ájulásérzet ami állandó, a többi elég változatos.

Én most akarok elmenni vérvételre majd, és pajzsmirigyre vizsgáltatni. mert állítólag az is okoz keveredést. Tőled vettek vért?

2013. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tőlem vettek vért, pajzsmirigyet is néztek, minden rendben volt.

Már ráfogták, hogy pánikbetegség, csak az a fura, hogy ezek a tünetek időszakosak, ciklusosak, a mensi előtt és alatt vannak, máskor nem.A pánikbetegségre ez meg nem jellemző, az mindig van.Már gondoltam rá, hogy endokrinológushoz kellene mennem, hogy hormont is nézzenek vérvételből, de nem tudom, hogy juthatnék el, a háziorvos semmit nem mond.

2013. nov. 18. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Szóval neked a pajzsmirigy negatív. Ez a pánikbetegség nálam is szóbajött már. Én úgy tudom, hogy lehet az is, mert menstruációnál erősödnek fel a tünetei. Olvass utána te is.
2013. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

összefüggéseknél itt is írja.

2013. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!