Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tavaly fagyasztották a méhszáj...

Tavaly fagyasztották a méhszájsebemet. Most voltam a dokinál, most megint kell. Egészséges az, hogy 1 év leforgása alatt másodjára kell beavatkozni? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondja a doki genetikailag így vagyok kódolva, hogy hajlamos vagyok rá. Tervezem, hogy megkérdezem más orvos véleményét is, mielőtt újra belevágok a seb fagyasztásába. 27 éves nő vagyok, most határoztuk el, hogy a férjemmel babát tervezünk. A hüvelygyűrűt is letettem emiatt, így nem védekezünk már egy hete.

2013. nov. 14. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom jobb ha megcsinálják
2013. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy kérdezd meg a dokit, meddig lehet vele "várni"

Hogy ne rögtön kelljen (hanem mondjuk csak fél év múlva)

2013. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintme simán lehet akár a gyűrűtöl is vagy tampontól ha azt használsz. lehetöleg kerüld. Nekem annó egyszer volt és nem jött vissza. AKit ismerek szinte mindenkinek csak egyszer volt vagy mondjuk szülés után lett ujra.
2013. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a doki nem volt a helyzet magaslatán amikor csinálta először.
2013. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elgondolkoznék azon az orvoson, hogy tényleg hozzá kellene-e járnom...
2013. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!