Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?...

Mitől késhet a menstruációm? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Terhes nem lehetek mert a párommal júniusba szakítottunk és azóta nem volt szexuális kapcsolatom és azóta előző hónapig időben megjött(js és a hasam se nőtt,hízni se híztam..stb) de múlt hónapban is késett pár napot de a vérzésbe nem volt változás,fertőzésre még nem észleltem panaszt de akkor mitől késhet?Előre is köszönöm a választ!

2013. nov. 13. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

stressz, hormonális változás, betegség, fogyás

sok mindentől késhet, ha állandósul az állapot, akkor ideje nőgyógyászt és endokrinológust felkeresni

2013. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet, tök átlagosak is, mint pl. stressz, bizonyos ételek (tök komoly, nekem legalábbis van ilyen), fogyás, valami, ami miatt izgulsz, valami változás...

Ez hormon dolog, sok minden befolyásolja.

2013. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg azt is hogy ilyen normálisan írtatok sok helyen láttam hogy még idegelik a a kérdezőt hogy de még is lehetsz terhes meg nagy bajod van még csak pár napja késik ugy hogy várok egy kicsit aztán ha nem jön meg elmegyek orvoshoz de még egyszer köszönöm a normális válaszokat:)
2013. nov. 13. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!