Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok mielőtt megjött nektek...

Lányok mielőtt megjött nektek milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés

Szóval nekem még nem jött meg és érdekelne, hogy mik a tünetei...

Normális válaszokat szeretnék. Előre is köszönöm.



2013. nov. 10. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen.

A mai napig már csak abból veszem észre, hogy megjött, hogy látom a vért. Nem görcsölök... így nagyon kell figyelnem a számolást, mert hál istennek semmilyen előjel nincs. :-)

És ezzel hidd el vagyunk jó néhányan, azért nem mindenki fetreng a görcsöktől előtte és alatta :D

2013. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Viszket, fáj a hasam egy napig, egy pati a fülembe, és 1-2-ra megjön, am 1 évig volt folyásom, ez azt jelezte, h nemsokára. hany éves vagy?
2013. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
72%
2. Vok, am mostbár nem viszket, csak az elején volt, és a jasam is csak kicsit fáj.
2013. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 13 éves vagyok és csak azért kérdeztem, mert ma amikor felkeltem valami barna lé volt a bugyimba :S még most sem tudom h mi volt az.. Reggel óta van egy enyhébb hasfájásom...
2013. nov. 10. 09:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez akár az első mensid lehet, nem biztos, hogy rögtön vér fog jönni, lehet, csak barnás un. pecsételős, aztán abbamarad, innentől számold a köv. 28 napot, de az elején úgysem lesz rendszeres.

Lehet, hogy több hónap is kimarad, de lehet beáll rögtön rendszeresre, ez egyén függő. Ne izgulj. Ha hasfájós leszel beszélj anyuddal és vegyetek cickafark teát, nagyon jó a menstruációs görcsökre.

2013. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel volt barbázás és fáj a hasad tuti megjön hamarosan. Hogy mikor pontosan azt nem lehet tudni. nekem a barnázás után kb 1-2 héttel jött meg elöször. Hordj magadnál betétet.
2013. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. :)
2013. nov. 11. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor fájt a hasam, annyira hogy mozdulni se tudtam, és anya mindig mondta, hogy "na biztos megjön"... de akkor nem. Nekem semmi jele nem volt... jöttek az uncsiesómék, és előtte a mosdóba láttam, hogy barna a bugyim, de hát nem törődtem vele, úgy voltam hogy nem kapcsoltam villanyt és biztos félre néztem. De persze amikor a szobámba voltunk, rohadtul paráztam. Aztán fürdés előtt egyre jobban látszódott, úgyhogy szóltam anyának, hogy szerintem nem kell orvoshoz vinnie (mert elakart vinni), akkor jött meg először. Aztán rohadt sokáig nem, ez januárban volt, és legközelebb júliusba jött...

ui: bocsi a kicsit hosszú válaszért:D

2013. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem nagyon de nagyon szokott fájni a hasam mielőtt megjön,de sajnos a menstruáció alatt is fáj a hasam.

Fejem is fáj,igegbeteg vagyok :D hátfájás,és hányinger.

Én nagyon vártam,hogy megjöjjön,de mostmár utálom.

Még csak pár hónapja jött meg nekem,de már is utálom.

12/L

2018. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!