Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek meg fog jönni a...

Szerintetek meg fog jönni a gyógyszerszünetben? (Cypromix)

Figyelt kérdés

Amikor nem szedtem a gyógyszert, akkor mindig 34-35 napra jött meg. Így meg most 29 napra kellene. Most a gyógyszerszünet negyedik napja van, de semmi. Szerintetek az öt napos különbség miatt? Nagy baj ha nem jön meg gyógyszerszünetben sem?

Nem fogamzásgátlóként szedem, hanem túlzott szőrösödésre írták fel. De nem hormonzavarom van, "csak" egy régebbi gyógyszeremnek (roaccutan)egy "áldásos" mellékhatása, már lassan két éve...


2009. nov. 16. 21:38
 1/6 anonim válasza:
100%

Ha éltél nemi életet és egymást követő két mensi kimarad akkor sajna gáz lehet, irány vissza a doki.

Ha nem, akkor normális, sajna megzavarja a hormonháztartásod.

Amúgy én is Cypromixet szedek és nekem az utolsó nap jön meg, szóval még nyugi van!

Majd írj, hogy mi volt. Üdv. :-)

2009. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vasárnap este vettem be az utolsót és csütörtök reggelre jött meg (szintén Cypromix), de ez egyénenként változó, még ne ess kétségbe. Az is lehet, hogy kimarad egy vérzés, ha túlságosan felborította a hormonháztartásodat, ez sem vészes, de ha aggódsz, a dokid majd mond biztosat!
2009. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a szünet 7 napos. nem? abban a 7 napban akármikor megjöhet, nemkell h a 4. napon jöjjön meg.
2009. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi. Én is Cypromixet szedek és szombaton veszem be az utolsót és csütörtökön vagy pénteken jön meg.
2009. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem általában a 7 napos szünet 4. vagy 5 napján jön meg. Inkább az 5. Bár azt is észrevettem (lehet hülyeség), de ha estefele veszem be a gyógyszert(10-11), akkor 5.napra esik a menstruáció, de ha hamarabb 6-7 fele, akkor még a 4.nap estéjén megjön:))
2009. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, pont most jött meg, este x'D húúúú...Igaz csak barna folyás, de nekem már az is bőven elég :)*megnyugszik*

A terhesség miatt nem izgultam, még szűz vagyok, csak a hormonháztartásom miatt aggódtam egy kicsit :D

Még egyszer köszi mindenkinek :)

2009. nov. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!