Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mikor voltatoke eloszor...

Evelin9876 kérdése:

Ti mikor voltatoke eloszor nogyogyasznal?

Figyelt kérdés
Szerintetek koran 15-16 evesen nogyogyoszhoz menni?ES noi vagy ferfi nogyogyaszt ajanlotok? :)
2013. nov. 3. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem korán, teljesen időben van. Sokan már 12-13 évesen mennek folyás vagy menstruációs probléma miatt. Mások a kezdődő szexuális élet miatt mennek, fogamzásgátlás ügyében, hasonló idős korukban. Úgyhogy tökéletesen időben vagy.


Hogy férfi vagy női, az mindegy (én a férfiakat kedvelem jobban, velem sosem volt durva egyetlen férfi nőgyógyász sem), lényeg, hogy értsen hozzá, ismerőseid mondjanak jót róla.

2013. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha baj van, akkor nincs olyan, hogy korán van. A nőgyógyász nemét illetően pedig ugyan azt mondom, amit tegnap egy másik válaszolónak, vagyis: Nő is van jó és rossz is, és férfi is. Olyan orvost válassz NEMTŐL FÜGGETLENÜL, akiről a legtöbb jó véleményt hallod a személyes ismerőseidtől!!!
2013. nov. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én asszem 17 éves koromban mentem de nem fogamzásgátlás miatt
2013. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek,en azert megyek nogyogyaszhoz mert az egyik mellembe van egy pici csomo :S
2013. nov. 4. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyesen teszed :) Nem hiszem, hogy nagy baj lesz, de meg kell bizonyosodni! Amúgy is, nincs mit félni tőle. Hajrá!
2013. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jol teszed,ha elmesz.Nem biztos,hogy baj van,sot,de inkabb menj el 5x ,,foloslegesen" orvoshoz,mint egyszer ne menj,mikor kene...Szerintem kerj tanacsot anyukadtol,usneroseidtol,hogy kit ajanlanaj.Ne nem alapjan donts,mert ferfi es noi nodokibol is van olyan,aki mind szakmailag,mind emberileg jo,de mindket nem kepviseloi kozott akad sajnos olyan,aki tragedia...

Egyebkent ennyi idosen-ha van a kozeledben- szerintem gyermek/tinedzser nogyogyaszhoz is mehetsz,ott jo esetben meg tapintatosabbak es figyelnek a fiatal lanyok felnott noketol eltero psziches igenyeire pl. a vizsgalat soran.

Ezt tapsztalatbol irom,mert kb. 11-12 evesen volt egy nogyogyaszati problemam (nem eltem meg ertelemszeruen nemi eletet,mas jellegu dologrol volt szo) es anyukam egy,a gyerekorvos altal ajanott doktornohz vitt,aki kimondottan gyermek-nogyogyasz volt es nagyon ertett ahhoz,hogy hogy oldja fel a kislanyok es tinik gatlasait,raadasul total fajdalommentes volt a vizsgalat.

Szoval ez is lehet egy alternativa,de sima nogyogyaszaton,akar sztk,akar magan,is lehet szamodra megfelelo es jo orvost talalni.

Es megegyszer gratulalok a felelossegteljes gondolkodasodhoz es kivanon,hogy minden rendben legyen :-)

2013. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!