Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40 hetes kismama vagyok es...

40 hetes kismama vagyok es azt szeretnem kerdezni hogy mit csinaljak hogy beinduljon a szules? Ulhetek meleg vizbe azt mondjak hogy az beinditja de felek attol a babanak valami baja lesz. Adjatk tippet

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
szex, lépcsőzés..
2009. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg mig beindul, lehet nem pontos a nap kiszámolása, eljön az idö, ne csinálj semmit, várd meg hogy magátol induljon be ( 2 gyereket szültem ) egyiket 2 héttel hordtam tul, nem lett semmi gond, igy volt jo!! Ez a természetes ! De mért akarod sürgetni ??
2009. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia nekem 3 lányom van mind a hátom rávitt 6 napot de akor is orvosi segítséggel indultak el a doki elválasztotta a méhszájtól a magaztburkot, nyugi ki fog bujni inkább élvezd ezeket a napokat hiszen nagoyn szépenagoyn szép szülést kívánok neked
2009. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ne siettesd, örülj, hogy egészségesek vagytok és jó a közérzeted. Kicsit mozoghatsz, de semmi megeröltetőt, mert azzal árthatsz a babának. Mondjuk egy kiadós, könnyű séta, vagy egy kis porszívózás :) belefér. Ha nincs nyitva a méhszájad, elvileg még beülhetsz a kádba, de jobb ezt majd a vajúdószobára hagyni, mert magadat nem tudod megvizsgálni és csúnya fertőzéseket lehet a kádfürdőtől összeszedni. Maradj a kellemesen meleg zuhanynál, az is ellazítja az izmokat.

Jaj, úgy irigyellek! :) Könnyű szülést és minden jót kívánok!

2009. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De irj ha meglesz a kicsi, vagyí van valami fordulat ( behatások nélkül )

Sok sikert !!!!

2009. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!