Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van ha egy nőnél kuderul h...

Mi van ha egy nőnél kuderul h pl peteféstek v méhnyakrákja van, de még csak most derult ki. Ilyenkor lehet még gyereket csinalni? Csak egy kérdés!

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 20:26
 1/9 anonim válasza:
esetleg hívj fel valakit akinek ott van a dr a neve előtt és megbízol a szakmai tudásában.
2013. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:
Nyilván ha kezelni fogják, akkor nem érdemes...
2013. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább a Egészség/nők egészsége kategóriában érdeklődj, ennek nincs sok köze a szexualitáshoz.
2013. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tök8!?!?? Akk ne komizz ide
2013. okt. 31. 20:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Ember szted miert irom erre a redvás oldalra a kérdést?!.. Nyilván nem megyek ezert nőgyogyászhoz időpontért 1kerdesert... 2honapot várni 1kerdesert..
2013. okt. 31. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen stílussal inkább ne akarj gyereket csinálni, kérlek. Ha tetszik, ha nem, itt nem fogsz hiteles választ kapni egy orvosi kérdésre.
2013. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, kedves kérdező, diagnosztizált nőgyógyászati rákod van, és két hónapig nem fogad a nőgyógyász? Aki kezeli a betegségedet, ha nem nőgyógyász, akkor onkológus, ő is meg tudja mondani, hogy vállalhatsz-e gyereket. Ha kemót vagy sugárterápiát fogsz kapni, akkor nyilván nem! Előbb gyógyulj meg, és aztán vállalj gyereket!
2013. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem . Ezt csak kerdezem emberek nem vagyok rákos, azert mert felvetodott bennem egy kerdes .mivel fiatal vok és ha netam az egyik szures utan kiderulnne h baj van akk még lehetne e gyerek.. Mostmár értitek?!?....
2013. nov. 3. 00:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Elozo kommentelő, nem is az a szándékom , tudom h ezen a trágya oldalon normális és orvosi válaszokat nem kapok, nyilván ezért kerdeztem itt . Mert most egy ilyen kerdesert nem fogok időpontot kérni a nőgyogyászhoz...igyy is gyogyszert akarok feliratni + rákszűrésre menni .és 1,5 honapra van időpontom.. Igaz a pelenkát majd hátha kifizeti az orvos -_-
2013. nov. 3. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!