Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizzel kell irrigálni?

Milyen vizzel kell irrigálni?

Figyelt kérdés
Az orvos ajánlotta hüvelyflóra helyreállitás céljából az irrigálást. Tudom sokak szerint nem tesz jót, de ki szeretném próbálni. A kérdés az hogy milyen vizet használjak? Nálunk kútvíz van bevezetve, de félek ezt használni. Szerintetek?
2013. okt. 29. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem vizzel kell -.-'
2013. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vannak tabletták, amit vízben kell feloldani és azzal irrigálni.
2013. okt. 29. 09:04
 3/6 anonim válasza:
Én steril vízzel csinálnám, a helyedben, semmiképp nem kútvízzel...
2013. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, én csapvízből szoktam keverni, de ezen még sose gondolkoztam. Kútvízből isztok is tisztán? Be van az vizsgálva? Esetleg forrald föl és hűtsd vissza és úgy keverd be. Aki szerint nem tesz jót az irrigálás, az rosszul csinálta vagy nem tudom mi baja vele. Esetleg soha nem volt nagyobb baja és nem érezte, hogy mennyit segít heti 1-2 irrigálás. Én volt, hogy csak úgy tudtam elkerülni a gyulladást, hogy minden együttlét után irrigáltam, mert ha nem, akkor pár óra múlva már be is voltam durranva. Amivel irrigálsz azt fertőtlenítsd ki, tiszta legyen, nehogy úgy vigyél be magadba valamit.
2013. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bevolt vizsgálva a víz, ihatónak minősítették, de nem használjuk fogyasztásra.
2013. okt. 29. 10:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem állandóan van valamilyen nőgyógyászati problémám, remélem segiteni fog! Köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 29. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!