Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most miért jött meg?

Most miért jött meg?

Figyelt kérdés
nem értem... vannak menstruációs problémáim.. már 30 éves vagyok, de sajnos kb 15 éves korom óta van olyan, hogy nem jön meg csak úgy hónapokig.. olyankor mindig kaptam gyógyzseres kezelést és megjött, minden rendben ment egy darabig.. viszont az utóbbi kb egy évben alig volt meg, voltam dokinál is kb fél éve, kaptam újra gyógyszert és most kivételesen meg sem jött csak talán egy napra és azóta sem. így már lassan fél éve nincs meg. de kértem időpontot egy endrokinológushoz úgyhogy nemsokára oda megyek, viszont tegnap reggel megjött vagy mi, ilyen barnás dolog, de csak annyi is volt. azóta se semmi.. nyilván a rendszertelen menstrucáiós miatt de nem értem.. hormonproblémáim vannak szerintem, nincs peteérésem így, gondolom, akkor minek van ez a barnás kis foltocska? hasonló tapasztalatok? köszönöm előre is.
2013. okt. 22. 11:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!