Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A puncimon piros foltok...

Bino kérdése:

A puncimon piros foltok vannak, elég nagyok és viszketnek, de nem gomba, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ahol piros és viszket ott kicsit meg van dagadva. Már arra is gondoltam, hogy allergiás vagyok a bugyim anyagára (pamut), vagy a mosószerre. Ha nem is tudjátok mi ez, akkor kérlek mondjatok valamit, amivel csökken a viszketés, mert már megvadulok.

Köszi!


2013. okt. 21. 21:52
 1/7 anonim válasza:

Esetleg hintőpor...

De holnap az első dolgod a nőgyógyász legyen...

2013. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valózinüleg valami fertőzés, mindneképp menj el nögyógyászhoz vagy bőr és nemi beteg gondozóhoz. Nyugi nincs ebben semmi ciki ök naponta rengeteg ilyen essttel találkoznak. Lehet allergia is. Biztosat csak orvos tud mondani és ö tud rá adni kezelést i. Addig bekenheted pl körömvirágkrémmel ha van otthon.
2013. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy ha van otthon canesten krém az is jó mert legalább viszketés csillapitó.
2013. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy fertőzés, de ha mostanában borotváltad akkor lehet ott van a gubanc. De én mindenképp elmennék dokihoz mert lehet hogy a mosószerre vagy allergiás, bár akkor több helyen kell hogy legyenek foltok, de mivel a nemi szervnél a legérzékenyebb a bőr így elképzelhető hogy csak ott jön ki. De azért jó volna tudni hogy mostanában váltottál-e mosószer márkát, vagy valami esetleg öblítőt, de az is lehet hogy tényleg a pamutra vagy érzékeny, de könnyen lehet az is hogy nagyon befülledt odalent. Csak mert nekem is volt hasonló gondom és be lett fülledve a sok harisnya meg legging miatt semmi levegőt nem kapott a puncim, és én nem nagyon szeretem az ilyen csipkés, lyukacsos bugyikat sem tehát elég zárt volt főleg napi 8-10 órán keresztül, mert addig voltam suliban és ugye ez azért sok volt nekem.
2013. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás az orvos.
2013. okt. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy allergia!
2013. okt. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Canesten enyhíti a viszketést....
2013. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!