Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja meg kellett volna jönnie a menzeszemnek, de semmi, csak barnázás. Az utóbbi egy hónapban csak egyszer voltam együtt a barátommal, akkor is óvszerrel védekeztünk. Késik, de a tegnap reggel, amikor elmentem a WC-re, tiszta piros vér jött, viszont a fenekemből. A két dolognak, vagyis a menzinek és ennek nincs semmi köze egymáshoz. Igaz? Miért késhet mégis? Csak barnáztam 2-3 napot. Aggódom.

2013. okt. 19. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi köze egymáshoz. Viszont azzal a tiszta piros vérrel a fenekedből is el kéne menni orvoshoz.


A menzeszhez tudnunk kéne, hogy mennyi idős vagy, de ha alapból pontos szokott lenni, akkor először is nyilván gondold át, hogy nem hibázhattatok-e az óvszer használatánál (pl: a felhúzása előtt hozzád ért, vagy kiszakadt, vagy bármi más), ha igen, akkor vegyél tesztet. Ha nem, akkor azt gondold át, hogy stressz vagy más érint-e, mert attól is elmaradhat, késhet. Ha egyik se, akkor menj orvoshoz, különösen akkor, ha esetleg a jövő hónapban is előfordul.

2013. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szakadt ki, mert megnézte, nem ért hozzám előtte, csak alsónadrágon keresztül.
2013. okt. 19. 10:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Stressz az viszont van, mert sofőr iskolát végzem és vizsga előtt állok, plusz érettségizem az idén. :(
2013. okt. 19. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a fenekedből jött vér, akkor mindenképpen menj orvoshoz, de ne nőgyógyászhoz, hanem előbb háziorvoshoz, és ha kell, ő tovább küld majd.
2013. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!