Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért görcsölök ennyire,...

Miért görcsölök ennyire, mikor megvan?

Figyelt kérdés
Hihetetlen rosszul tudok lenni. Annyira tud fájni, hogy néha az ájulás kerülget (szó szerint). Mások meg meg sem érzik. Biztos van valami biológiai oka, de mi?
2008. júl. 6. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél egyéni. Amikor nekem megjött, először észre sem vettem. Aztán úgy egy év után már fájt. 16 és fél évesen, mielőtt elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, néha már a hányás kerülgetett, és nagyon kiütött. Volt, hogy meg kellett kérnem a tanárt, hogy hadd írjam meg a dolgozatot másnap. Amikor elkezdtem szedni a gyógyszert, megörültem, mert elmúltak a görcsök. Az öröm kábé eddig tartott (most 18 és fél vagyok), mert már megint fáj. Nekem szerencsére csak az első nap, de a PMS-nek is vannak hülye tünetei: úgy fáj a mellem, meg a mellbimbóm, hogy nem lehet hozzáérni.


Amúgy ha tényleg nagyon rosszul vagy, esetleg el is ájulsz stb, akkor keress fel egy nőgyógyászt. Van egy ilyen betegség (nem emlékszem a nevére), ami azzal jár, hogy a méhnyálkahártya szövetei nemcsak a méhen vannak, hanem a környező szövetekben is, és a hormonváltozás hatására ezek is le akarnak válni. De egy orvos biztosan tud javasolni valami megoldást.

2008. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!