Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem lehet használni a...

Miért nem lehet használni a Canesten hüvelytablettát menstruáció ideje alatt?

Figyelt kérdés
Most olvasom a tájékoztatón, hogy a menstruáció első napjáig be kell fejezni a kezelést. Viszont én most kezdeném el, de ma megjött a menzeszem. Lehet valami bajom, ha mégis használom 3 napon keresztül?
2009. nov. 10. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Elég egyértelmű: nem tud távozni, aminek távoznia kell! Természetes úton, minden akadály nélkül. Inkább, ha egy mód van rá, várd meg a végét!
2009. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ. Az az igazság, hogy lombikra készülök, és a mensit is gyógyszerrel hozták meg. Alig vártam, hogy megjöjjön, de most meg itt ez a fertőzés.... Nem tudom, mit csináljak!

És minek kellene "távoznia", ami így nem tud?

2009. nov. 10. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez elsö elég hülyeséget irt, nem az a baj, hogy nem tud a vér kijönni (miért ne tudna, nem egy "dugó" a tabletta), hanem éppen ellenkezöleg: a tabletta is kijön, miután feloldódott, és nem tudja a hatását kifejteni.
2009. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg azért, mert menzeszkor nyitott a méhszáj, és nembiztos h felkéne mennie a gyógyszer hatóanyagainak a méhedig...
2009. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A második és harmadiknak is igaza van. Egyrészt azért, mert a gyógyszer kb amint berakod ki is folyik belőled, így kb semmi hatása nem lesz, de annyi pont lesz, ami komolyabb bajt is okozhat odabent.
2009. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De a krémet azt használhatom, ugye? Vagy így nem ér semmit a tabletta nélkül? Nagyon ideges vagyok, sosem volt még ilyen bajom, és pont most, amikor a legjobban nem kéne...
2009. nov. 10. 19:02
 7/7 anonim válasza:
akkor is gáz ha az utolsó nap kezdtem el?
2012. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!