Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció alatt lehet...

A menstruáció alatt lehet használni a szoláriumot és a szaunát?

Figyelt kérdés
Mert sokmindent nem lehet ilyenkor. pl. kozmetikushoz menni, vagy nem túl jó ilyenkor szőrteleníteni...stb.
2009. nov. 8. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő alhasi vérbőséget okoz, ami ilyenkor nem éppen hasznos.
2009. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

háét én voltam már menzeszkor egy párszor szoliba, de nemlett tőle semmi bajom.

szaunába is nyugodtan mehetsz, csak közvetlenül előtte cseréld ki a tamponod, mert a melegségtől kicsit több vér távozhat belőled.

2009. nov. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy ne lehetne pl. kozmetikushoz menni vagy szőrteleníttetni.

De:

Kozmetikusnak nincs sok értelme a sok pattanás miatt, ami néhány nap alatt úgyis elmúlik és utána a "valós" problémával el lehet menni. A szörtelenítés sem tilos, de ha intim részen is szoktál gyantáztatni, illetlen és gusztustalan lógó tamponzsinórral villogni. A szauna és a szolárium a melegség miatt alhasi vérbőséget okoz, ez nem baj, csak fel kell rá készülni - mint az egyik előttem szóló írta - előtte cserélj tampont, hogy ne ázz át. Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy ki lehet bírni szauna és szolárium nélkül is azt a néhány napot.

2009. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Persze, ki lehet bírni, csak én egy wellnes részlegen dolgozom diákmunkát és havonta néhány alkalmat lehet ingyen használni ezekből a szolgáltatásokból. A mai napra beírtam magam a szaunába, erre pont tegnap jött meg...:P

2009. nov. 9. 12:26
 5/5 anonim válasza:
lehet menni de nem higénikus
2016. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!