Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellem?

Mitől fájhat a mellem?

Figyelt kérdés
Olyan érzés,mint menstruáció előtt. De attól messze vagyok.22/L
2013. okt. 5. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamilyen kisebb hormonzavarodás van nálad, akár stressztől is lehet és ilyenkor kicsit összezavarodik minden. Vagy egyszerűen sok a tejmirigyed, és érzékenyebb a melled. Én 19 éves voltam (vagy 18 ..szal már 4 éve menstruáltam) amikor az egyik mellem elkezdett fájni..és konkrétan mintha csomót is éreztem benne. Végük annyira beparáztattam magam h el mentem ultrahangra. És ott mondták, h ez valszín hormon miatt van, meg nekem is sok mirigyem van..és inkább nem kezelik gyógyszerrel, mert jobban össze zavar. Várjak és elmúlik..és el is múlt pár héttel később. Vannak olyan időszakok, nekem sem mensi előtt h fáj kicsit..vagy kényelmetlenebb a melltartó stb...:S ilyen típus vagyok..
2013. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. okt. 6. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!