Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A citológiám P2, de méhnyak-...

A citológiám P2, de méhnyak- és méhszájgyulladás van a leleten. Doki nem mondott semmit?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért nem említette. Vagy ez nem olyan gáz? Végül is semmi tünetem sincs, az igaz. Másnak is volt így? Egyébként terhes vagyok.
2013. okt. 2. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

P2 jelentése: Nincs kóros elváltozás, viszont van pár nem ép sejt. Az eredmény jó.


De ezt az orvosodnak kellett volna mondania! Szólj neki, hogy tájékoztasson rendesen.

2013. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
P2 jó, de a méhnyak- és méhszáj gyulladásra nem mondott semmit? Azt szerintem kezelni kellene.
2013. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
P2 rendben van, de pláne terhesen nem akart a dokid kicsit több tájékoztatást adni legalább?? Legalább valami hüvelyregeneráló kúpot javasolt volna.
2013. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!