Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Mi bajom...

Miért nem jön meg? Mi bajom van? (fontos) 15/L

Figyelt kérdés
sziasztok! 15 éves vagyok és kb. 3 éve menstruálok és általában 28 naponként szokott megjönni. Utoljára augusztus 25.én jött meg..rá kb. 16 nappal volt barna folyásom 3-4 napig erősen (betétet kellet használnom). Már kedden meg kellett volna jönnie és fájt is a hasam meg a fejem de nem jött meg...egy csomoszor úgy érzem hogy megjött, de mégsem...terhes nem lehetek mert még szűz vagyok és nincs is barátom. Nagyon kivagyok...mi bajom llehet?
2013. szept. 28. 22:20
 1/4 anonim válasza:
Sokminden lehet az oka, lehet csak idegi alapon, ne izgulj, inkább menj el orvoshoz mert látatlanban senki nem fog tudni biztos választ adni, lehet valami gyulladás is!
2013. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el nőgyógyászhoz? Lehet bármi, ezt nem fogjuk tudni megmondani. Amúgy még a legegészségesebb nővel is előfordul, hogy szökőévenet egyszer kimarad a menzesze, de ilyenkor el kell menni a nőgyógyászhoz, hogy biztos legyél benne, ogy nincs bajod és kiderüljön, ha esetleg van. Amúgy minél idegesebb vagy, annál inkább nem jön meg, mert pl olyan van, hogy a idegességtől kimarad. Vagy ha fogytál, híztál, többet sportolsz, beteg voltál, akármi lehet.
2013. szept. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak orvos mondhat biztosat!
2013. szept. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod, a 16 napos jött előbb... van ilyen, pláne a korodban.

A következő majd attól számítva fog jönni.

2013. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!