Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért görcsölök a menstruáció...

Miért görcsölök a menstruáció után?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, legfeljebb az első napon szoktam görcsölni, akkor is minimálisat. Most már két napja az új levelet szedem, de végig görcsöltem az egész vérzést, és azóta is görcsölök. Még sosem volt ilyen! Pénteken telefonáltam nődokinak, természetesen ezen a napon nincs rendelés, hétvége meg megint kilőve... :( Úgyhogy jövő hétig várnom kell, de veletek volt már ilyen?


A vérzésemben amúgy sokkal több volt a nyálkahártya, mint szokott lenni, úgyhogy még arra is gondoltam, hogy esetleg teherbe estem a gyógyszer mellett, de nem maradt meg a baba. Azoknak, akiknek korai vetélés után volt műtétjük, milyen tüneteket észleltek?


2013. szept. 28. 15:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!