Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Erős fehér folyás...

S. O. S. Erős fehér folyás minden nap. Fertőzés?

Figyelt kérdés
Elég erős szokott lenni, nedves a bugyim hátrébb, és az elég irritáló. Valami bajom van? (most vittünk vizelettenyésztést nefrológiára, jó lett az eredmény)

2013. szept. 25. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem nefrológusra tartozik, hanem nőgyógyászra. Ha mindig nagyon sok a folyásod, akkor nőgyógyászhoz kell menned.
2013. szept. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de emellett járunk nefrológushoz is. Anyunak még nem mondtam, oda kötelező volt vizeletmintát leadni, de jó lett. Szóval akkor valami fertőzés?
2013. szept. 26. 07:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Látatlanban nem lehet megmondani, hogy fertőzésed van, de de ha mindig nagyon erős a folyásod, akkor van rá esély. Ezért kéne nőgyógyászhoz menned, hogy biztos legyen, hogy van-e baj, vagy nincs. Remélem nincs és soha nem is lesz! :) Ha nincs baj, akkor legalább megnyugszol, de mindig az a biztos amit orvos mond!
2013. szept. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha más tünet nincs, viszketés, csípő érzés, büdösség, stb, akkor valószínűleg természetes fehérfolyás.
2013. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sima fehérfolyás.
2013. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott leni fehér folyásom :) fél évente egyszer elég intenzíven. Annyira hogy mikor reggel felekelek mosakodnom kell és azonnal pizsit cserélni. de szagtalan és nem úgymond túrós állagú. Voltam vele én is nőgyógyásznál de mindent rendben találtak. Azt mondták ez csak a hüvely öntisztulása ami természetes. De azért mindenképp menj el nőgyógyászhoz. nem árt :) 24/L
2013. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!