Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az, hogy nem jött...

Mitől lehet az, hogy nem jött meg rendesen a menstruációm? Normális az, hogy a vérzés hossza és mennyisége ciklusonként változik?

Figyelt kérdés
Egy héttel előbb jött meg és a mennyisége is kevés volt,a színe pedig hol barnás,hol vöröses és csak 5 napig tartott.Évente talán egyszer elő szokott fordulni velem.Mitől lehet?
2009. nov. 6. 18:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam,hogy terhesség de már lassan 6hónapja,hogy együtt voltam valakivel,és azóta rendszeresen megjött,és a mennyisége is megfelelő volt,és nem is voltak terheségi tüneteim.
2009. nov. 6. 18:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Bár a menstruáció megjövetelének ideje változhat, mármint a ciklushossz, azért a minőség és a mennyiség állandó szokott lenni, de egyszer egyszer eltérhet. Terhesség szerintem teljesen kizárt, de egy teszt nem árthat, 500 Ft körül van, viszont az esély a terhességre gyakorlatilag nulla. Néha előfordul ilyesmi, a klímaváltozás bekavarhat, vagy esetleg hirtelen környezetváltozás, stressz, egyéb lelki okok. Ha ez sűrűn előfordul érdemes egy nőgyógyásszal konzultálni :)
2009. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!