Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszkető kisajkak! A hüvelybem...

Viszkető kisajkak! A hüvelybemenetem nem, csak a bal kisajkam belülről, illetve ott, ahol a csikló szét nyílik kisajkakra, olyan, mintha?

Figyelt kérdés

Mintha ilyen kis ki lenne rolytosodva vagy nem is tudom pontosan megfogalmazni!

Mióta elkezdődött a menstruációm, azóta van ez, az utolsó előtti napon járok!

Nyilván el fogok menni nőgyógyászhoz, amint elmúlik és rendel!

De addig is kenhetem Pimafucort kremmel? Vagy bármi egyébbel?

Folyást a menstruáció mellett semmilyet nem tapasztaltam!


2013. szept. 22. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs folyásod,és semmi más egyéb tünet,akkor lehetséges,hogy valamire allergiás vagy,betét,tampon,vagy bugyi...

Nőgyógyász akkor is javasolt,mert ő tudja neked megmondani,van e mégis fertőzésed.

Hogy ne irritáld,inkább ne mosd meg tusfürdővel,egyébként még erre is lehetsz allergiás simán.

2013. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ne vegyek Canesten krémet, amíg el nem jutok nőgyógyászhoz? (ami csak szerdán várható, addig nincs)
2013. szept. 23. 07:37
 3/5 anonim ***** válasza:

gombának tűnik.

addig is próbáld ki a Flóra plust nekem az szokott működni.

2013. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak tájékoztatás képpen Bakteriális fertőzés, Bórsavas kúpot és Pimafucort kenőcsöt kaptam rá! Eddig hasznal, de még nem vagyok a 10 napos kezelés végén :)
2013. szept. 29. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A rojtosodva pontos j
2017. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!