Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az hogy amikor ki...

Mitől van az hogy amikor ki megyek a mosdóra és amikor pisilek akkor barnát? .

Figyelt kérdés
Pont hogy holnapra várom a menstruációmat és most is nagyon fáj a derekam, és az ettől van hogy meg fog jönni.Meg nagyon ki vagyok merülve,ingerlékeny vagyok,egyik pillanatba sírok a másik pillanatba meg ordibálok másokkal pedig ők nem is csináltak semmit, meg stb NÁLAM EZEK A TÜNETEK de még vannak
2013. szept. 21. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az nem mindegy, hogy az a barna a hüvelyedből jön vagy a húgycsövedből. Mert ha az utóbbi, akkor jó lenne ha orvoshoz mennél.
2013. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Valószínű hogy meg fog jönni csak nehezen akar leválni.

Egyébként az elsőnek igaaza van.

2013. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ de azt még elfelejtettem hogy nekem mindig így szokott megjönni hogy egy kicsit barnát pisilek,meg úgy hogy nyűgös vagyok vagy dühös de egy kicsit barnás folyásom is van
2013. szept. 21. 12:05
 4/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Oké, csak mivel azt írtad, hogy pisilésnél jön barna, azt hittem, hogy a húgycsövedből jön. De ezek szerint a hüvelyedből, és így természetesen semmi baj.
2013. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

ok köszönöm szépen mindent egy kicsit én is megijedtem amikor mondtad hogy orvoshoz kell menni


meg azt is elfelejtettem mondani hogy irtózatosan fel van puffadva hasam alja.


az egyik percbe jó kedvem van a másik percbe meg sírok vagy ordibálok másokra ez is annak a jele


pont hogy holnapra várom mensim és már egy héttel előtte fel voltam puffadva meg ezek a panaszok voltak

2013. szept. 21. 12:24
 6/21 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Akkor ezek szerint nem csak pisilésnél jön barna, mert engem ez tévesztett meg.
2013. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

aha értem de a panaszokat le írom neked és így meg tudod mondani hogy az e


panaszok:

-fel puffad a hasam alja

-szédülök

-hányingerem van

-gyenge vagyok

-ideges vagyok

-nagyon sokat sírok pedig nincs miért

-kívánom a csokit

-nagyon de nagyon fáj a derekam,hasam alja

-nyűgös vagyok

szerintem ennyi

2013. szept. 21. 12:30
 8/21 A kérdező kommentje:
ja meg még az a panaszom hogy egy kicsit felszül a mellem meg érzékeny
2013. szept. 21. 12:32
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor ez menstruáció lesz.
2013. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
jaj nem akarom hogy megjöjjön :( :(
2013. szept. 21. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!