Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a feszítő érzést...

Mi okozhatja a feszítő érzést a végbelemben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fura a kérdés, de már évek óta küzködök vele. Néhány hónappal ezelőtt vérzett a fenekem, akkor megállapították, hogy jó néhány aranyeres csomóm van. Nem egy kellemes vizsgálat, de legalább a doki megynyugtatott, hogy "odalent" minden rendben van, csak az aranyerem vérzett. Vajon az aranyér okozhatja, hogy olyan érzésem van, mintha lenne valami a fenekemben. Enyhe nyomást érzek, de wc-zni nem kell. Lehet ez idegi alapon is? Ha nem figyelek oda nem érzem.
2009. nov. 4. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

egyértelmuen az aranyér...


Kellene kenni kenöccsel, meg lágyabb ételeket enni amitől higabb a kaka


Az a gáz ezzel hogy idővel el is rákosodhat, főleg ha kiszakad és vérzik is.

2009. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van két külső és 2 belső aranyeres csomóm, ha ezen az enyhe nyomáson kívül más tünetem nincs akkor is érdemes kenegetni, kúpozni? Sajnos vagy egész nap ülök, vagy állok. Kakilni nem szoktam keményet, ezért is lepődtem meg, hogy vérezni kezdett.
2009. nov. 4. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először menj vele orvoshoz! Akármi lehet vele, ne kenegesd semmivel! Lehet, hogy be van gyulladva vagy nagyobb lett attól érzed a feszítést. Lehet el kell majd őket távolítani.
2009. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ahogyan az előttem szóló is mondta, nem vicc a sok aranyeres csomó, főleg, ha már folyamatos nyomásérzést is okoznak. Könnyen elrákosodhat és akkor drasztikus, csúnya műtét következik.

Én azt javaslom, keress egy erre szakosodott sebészt (pl. a sote klinikán többen is vannak) és kérd ki a véleményét. Biztos vagyok benne, hogy tud megoldást javasolni, hogy ne kelljen ilyen kellemetlenséggel élned.

2009. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!