Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lett több a fehérfolyásom?

Mitől lett több a fehérfolyásom?

Figyelt kérdés

Volt már olyan többször is hogy kicsit több jött de ma más volt.Úgy kezdődött hogy reggel suliba menet kb

fél percre begörcsölt az alhasam és azóta egész nap folyamatosan nagy mennyiségű fehérfolyás jött de annyira hogy folyton átázott a bugyim (azért nem szoktam betétet használni mert általában kevés fehérfolyásom van).Most már nem folyik olyan sűrűn csak úgy 1-2 óránként de attól még kellemetlen.Amúgy minden előjel megvan fehérfolyásom pedig vagy 2 éve van.Az utóbbi fél vagy 1 hónapban fájdogál az alhasam,derekam is néha és rossz a közérzetem.Gondoltam arra is hogy talán a menstruációt jelezheti...Szerintetek?

14/l



2013. szept. 16. 18:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat is hogy fertőzésre is utalhat a sok fehérfolyás.ez igaz?:O
2013. szept. 16. 18:52
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hamarosan megjön :-)

Én félek egy kicsit mert mostanában velem is ez volt csak én még fáradt is vagyok :-/

12/lány

2013. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én is elég fáradt vagyok plussz életkedves is alig:/
2013. szept. 16. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel ovuláltál, akkor a kilökődést érzed fájdogálásként, a folyás pedig azért lesz több, mert ilyenkor a legnagyobb az esély a fogantatásra és a tested készül a szexre. Az ilyen napokat nedves napoknak is szokás hívni.
2013. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 16. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet fertőzés a sok folyás, ha tartósan sok és van más tüneted is.
2013. szept. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma csak nagyon kevés volt 1x vagy talán 2x de akkor is kevés..akkor most mi van?!
2013. szept. 17. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Ez engem is érdekelne mert nekem is eléggé változó!

2013. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!