Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg a menzeszem már 6...

Nem jön meg a menzeszem már 6 hónapja mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és már mindenkinek megjött a a baráti körömből,nekem ius megjött márciusban de csak 2 honapig és azután semmi,barátnőimnek meg minden hónapban.göecsölni görcsől a hasam de nem jön menzesz mit tegyek velem van a probléma? tanácsokat kérek

lány/13



#lány #fiatal #Nem jött meg a havi vérzésem
2013. szept. 16. 18:21
 1/7 anonim válasza:
Még nem állt be a ciklusod, de emiatt ne aggódj, ha kicsit idősebb leszel már napra pontosan meg fog jönni. :)
2013. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért 6 hó után már illik megmutatni egy nőgyógyásznak, de fiatal vagy még, nem hiszem, hogy annál többet mondana, mint hogy várjál. Azt tudnám elképzelni, hogy lenne esetleg egy ultrahangod.
2013. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm csak meg vagyok ijedve hogy csak nekem késik 6 hónapot másoknak mag hónaponta jön.és én nem szeretném nőgyógyásznak megmutatni intim férámat .
2013. szept. 16. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolónak igaza van! 6 hónap után érdemes kivizsgáltatni, hogy nincs-e valami más gond a háttérben.
2013. szept. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kell aggódnod az orvos miatt csak hasi uh-ot fog csinálni és lehet ad gyógyszer, de lehet nem is fg adni még semmit csak modnja hogy várj.
2013. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbb vagy utóbb muszáj lesz nőgyógyászhoz is menned, ez hozzátartozik a felnőtt nő életéhez, hogy egy évben egyszer nőgyógyász. Személyi igényesség kérdése, ugyanúgy, mint a fogorvos, évi egyszeri vérvétel stb. Aztán pedig a terhességnél úgysem kerülheted el.
2013. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17 éves korodig lehetséges minden összevisszaság, 8-10 húnap kimaradás is.

Ha nagyon izgulsz, akkor menjetek el anyuddal gyereknőgyőgyászatra, ott nagy valószínűséggel női orvosok vannak.

2013. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!